Искать


 

Середа, 19 Квітень 2017 08:32

У Сєвєродонецькому МРУЕГГ відбувся семінар щодо безпеки газозварювальних робіт

Оцените материал
(0 голосов)

У Сєвєродонецькому МРУЕГГ відбувся семінар щодо безпеки газозварювальних робіт

    Протягом тижня – з 12 квітня по 19 квітня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів щодо безпеки використання газових приладів. Зокрема, проведено 9 семінарів, один із яких відбувся у Сєвєродонецькому МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз» на тему «газозварювальні роботи».

    Під час заходу особливу увагу було звернуто на безпеку під час виконання електрозварювальних та газозварювальних робіт на висоті («Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07). Тому окрім питань щодо безпеки виконання зварювальних робіт було розглянуто ряд питань з організації робіт на висоті. Присутнім була надана інформація про те, що до виконання робіт на висоті допускаються особи, не молодше 18 років та які пройшли:

   - професійний добір відповідно до Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Державного комітету України з нагляду за охороною праці;

   - медичний огляд відповідно до вимог Положення про медичний огляд працівників;

   - спеціальне навчання;

   - перевірку знань з охорони праці відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці

   - навчання та перевірку знань з протипожежної безпеки осіб, які виконують вогневі роботи, відповідно до вимог Правил пожежної безпеки в Україні.

    Ще одним питанням, пов’язаним із безпекою зварювальних робіт, на яке звернув увагу присутніх Також після обговорення зазначеної інформації інспектор ГУ Держпраці зввернув увагу присутніх на ще один важливий аспект при виконанні зварювальних робіт - пожежну безпеку.

    Завдяки проведенню цього та подібних заходів робітники підприємств мають змогу обговорити із інспекторами ГУ Держпраці актуальні для них питання з охорони праці та таким чином, оновити та доповнити свої знання з безпечного виконання тих, чи інших видів робіт.

               

Прочитано 263 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация