Искать


 

Четвер, 13 Квітень 2017 13:16

Проведено ряд нарад щодо безпечності нехарчової продукції

Оцените материал
(0 голосов)

Проведено ряд нарад щодо безпечності нехарчової продукції

    В межах виконання Плану заходів із відзначення Дня охорони праці у період 01-12 квітня 2017 року відділом експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг ГУ Держпраці було проведено превентивні заходи, направлені на роз’яснення вимог законодавства щодо безпечності нехарчової продукції.

    Зокрема, відбулись тематичні наради з трудовими колективами підприємств Луганської області: ФОП Кирилов П. В., ПП «Східліфтсервіс», ПрАТ «СНВО «Імпульс», ПП «Ромалекс». В ході заходів присутніх ознайомлено з основними засадами державного ринкового нагляду,позначені вимоги до безпеки засобів індивідуального захисту, ліфтів та обладнання, що працює під тиском,згідно нормативно-правовихактів України. Надана інформація про можливість звернення керівництва та працівників підприємства до консультаційного центру з питань ринкового нагляду.

    Керівництву підприємств зазначені заходи, що вживаються для дотримання безпеки нехарчової продукції зазначених категорій при закупівлі, методи вхідного контролю якості товарів та процедури встановлення відповідності продукції нормативно-технічній документації.

    Також під час проведення нарад було організовано усне тестування з питань вимог до рівня безпеки засобів індивідуального захисту. Надано наочний матеріал для викладення на стендах в кабінетах для проводження інструктажів з питань охорони праці.

    По завершенні заходів були прийняті рішення щодо продовження подальшого підвищення існуючого рівня знань працівників вимог законодавства України з питань охорони праці та рівня безпеки зазначеної продукції, зазначені умови повідомлень про продукцію, яка не відповідає загальним вимогам про безпечність продукції, органам державного ринкового нагляду та подальшого застосування в роботі отриманих на нараді відомостей.

    Робота з проведення подібних заходів триває.

Прочитано 311 раз Последнее изменение Субота, 15 Квітень 2017 11:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация