Искать


 

П'ятница, 07 Квітень 2017 10:31

Фахівцями ГУ Держпраці про ведемо нараду в ТОВ НВП «Мікрохім»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці про ведемо нараду в ТОВ НВП «Мікрохім»

   Нещодавно фахівці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганскьій області разом із страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Рубіжному провели нараду з працівниками адміністрації ТОВ Науково-виробнича фірма «МІКРОХІМ».

   Під час заходу присутні обговорили наступні питання:

- охорона праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин (ЕОМ);

- проведення дня охорони праці під гаслом "Удосконалення збору та використання даних з охорони праці";

- інформування працівників про загальний стан травматизму за останній час, причини і наслідки нещасних випадків.

   Розглядаючи перші два питання, представники ГУ Держпраці повідомили присутнім, що за рішенням Міжнародної організації праці День охорони праці у 2017 році відзначатиметься під гаслом "Удосконалення збору та використання даних з охорони праці".

   З метою підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення Дня охорони праці Головне управління Держпраці у Луганській області видало наказ «Про забезпечення належної організації та проведення Дня охорони праці у 2017 році». Під головуванням начальника Головного управління Держпраці у Луганській області створений Організаційний комітет.

   Було зазначено, що співробітниками Головного управління розпочата робота з підприємствами, організаціями та установами щодо привернення уваги працівників до питань безпеки та гігієни праці на робочому місці, запропоновано керівникам підприємств розробити відповідні заходи. На основі пропозицій, що надходять від підприємств, профспілок та громадських організацій складається узагальнений робочий план заходів з проведення в Луганській області квітневого місячника, присвяченого Дню охорони праці.

   Третє питання висвітлила представник виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Рубіжному, яка ознайомила присутніх з інформацією щодо нещасних випадків на підприємствах м.Рубіжне у 2016р. та зазначали, що більшість нещасних випадків сталися через незастосування засобів індивідуального захисту, порушення та невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

   Наприкінці наради його учасники зазначили корисність таких зустрічей та висловили побажання щодо наступних подібних заходів.

 

Прочитано 379 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация