Искать


 

Четвер, 06 Квітень 2017 11:25

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

   З 29 березня по 04 квітня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 11 нарад:

   29 березня відбулись такі наради:

- щодо виконання газонебезпечних робіт, безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані об’єктів газового господарства в розділі організація робіт у ТОВ «ЛИСМЕТ», м. Лисичанськ;

- щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у Луганської філії ДП «Региональні електричні мережі»;

- щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика», м. Сєвєродонецьк.

   30 березня проведено наступні наради:

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТОВ «БКФ», м. Рубіжне;

- щодо виконання газонебезпечних робіт, безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані об’єктів газового господарства в розділі організація робіт у ТОВ «НОРД ВТОРМЕТ», м. Сєвєродонецьк;

- щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ «Плано», м. Лисичанськ.

   31 березня – щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТОВ «Мікротерм», м. Сєвєродонецьк.

   03 квітня – щодо проведення місячника з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвячений Всесвітньому дню охорони праці у ТОВ «КОМПАНІЯ МАКСІМЕТ», м. Сєвєродонецьк.

   04 квітня проведено такі наради:

- щодо утримання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та або обертаються на підприємствах машинобудівної галузі у ПНВП «Вікан», м. Сєвєродонецьк;

- щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ «ЛАТЄСТ», м. Сєвєродонецьк;

- щодо безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В у КП "Лисичанське тролейбусне управління".

   Також за звітній період фахівцями відділу надано 5 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

   27 березня – працівникам ПАТ "Мирнодолинський ДЕЗ" (смт. Тошківка) на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» та працівникам ТОВ «Тандем ЛТД», Рубіжанський промкомплекс (м. Рубіжне) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

   28 березня – працівникам ТОВ "Інтех-Метал-Груп" (смт. Петрівка) на тему: «Атестація робочих місць».

   29 березня – працівникам Кремінського обласного будинку-інтерната для громадян похилого віку та інвалідів   (Кремінський район, с. Ст. Краснянка) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

   30 березня – працівникам Лисичанського РЕМ ТОВ «ЛЕО» на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

   31 березня – працівникам ПНВП «Вікан» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Щодо організації проведення на підприємстві медичних оглядів працівників певних категорій».

   Під час проведення нарад та надання консультацій з працівниками підприємств обговорювались ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання охорони праці з фахівцями ГУ Держпраці, представники підприємств мають змогу оновити та доповнити свої знання з тих, чи інших питань.

 

Прочитано 314 раз Последнее изменение Четвер, 06 Квітень 2017 12:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация