Искать


 

Четвер, 06 Квітень 2017 12:01

Посадові особи ГУ Держпраці прийняли участь у відкритті консалтінгового центру

Оцените материал
(0 голосов)

Посадові особи ГУ Держпраці прийняли участь у відкритті консалтінгового центру

    Наприкінці березня посадові особи ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у презентації роботи консалтінгового центру в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості. Також на заході було присутнє керівництво цілої низки міських та обласних органів державної влади та фізичні особи-підприємці.

    Під час відкриття центру обговорювались наступні питання:

- оформлення первинної документації у фізичних осіб-підприємців;

- ведення відомостей нарахування та виплати заробітної плати,

- ведення табелю обліку робочого часу,

- правильність нарахування та виплати заробітної плати працівникам.

    Присутні фізичні особи-підприємці знайшли відповіді на запитання, що виникають при провадженні підприємницької діяльності, громадяни, які зацікавилися можливістю відкриття власної справи, так і підприємці, що вже мають досвід роботи в бізнесі. В цей же день вже більше десятка підприємців отримали необхідні консультації. Наприклад, чимало питань було у безробітного учасника АТО, що проходить навчання за курсом «Підпрпиємець-початківець» та бажає отримати одноразову виплату допомоги для організації підприємницької діяльності. Крім отримання відповідей на цікавлячи питання, відвідування консалтингового центру – це прекрасна нагода для встановлення партнерських відношень, залучення до співпраці нових роботодавців, інформування їх про послуги служби зайнятості, обмін досвідом та думками.

    Мета відкриття консалтингового центру – дати можливість кожному підприємцю організувати свою справу і зробити її успішною, завдяки чому стане можливим створення нових робочих місць, збільшуючи тим самим рівень зайнятості населення.

 

Прочитано 296 раз Последнее изменение Четвер, 06 Квітень 2017 12:46
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация