Искать


 

Вівторок, 04 Квітень 2017 10:47

В ГУ Держпраці відкрився новий інформаційно-консультаційний центр

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відкрився новий інформаційно-консультаційний центр

    Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують роботу щодо надання безкоштовних роз’яснень з питань охорони праці та законодавства про працю у відповідних інформаційно-консультативних центрах.

   Нещодавно інформаційно-консультаційні центри доповнились ще одним – при відділі експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області.

    Цей центр розташований за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1а, каб. 26-27. Графік прийому: понеділок – четвер 8.00 – 17.00, п’ятниця – 8.00 – 16.00, субота, неділя – вихідний.

    Основні завдання центру наступні:

- надання консультацій щодо правильності застосування роботодавцями списків на пільгове пенсійне забезпечення.

- інформування роботодавців щодо надання пільг та компенсацій працівникам, які зайняті у шкідливих та важких умовах праці (додаткові відпустки, доплати за шкідливі і важкі умови праці та особливий характер праці).

- надання інформації та роз’яснень роботодавцям та працівникам щодо дотримання трудового законодавства у межах своїх повноважень.

- консультування роботодавців щодо правильності оформлення матеріалів з атестації робочих місць.

    Консультації надаються згідно графіку чергувань головними державними інспекторами та начальником відділу експертизи умов праці.

 

Прочитано 305 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация