Искать


 

П'ятница, 31 Березень 2017 12:37

Фахівцями ГУ Держпраці проведено круглий стіл на ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено круглий стіл на ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»

Фахівцями ГУ Держпраці у Луганскій області 30 березня 2017 року було організовано проведення круглого столу у Паласі культури хіміків, структурному підрозділі ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» , на тему : «Організація системи управління охороною праці».

Було внесено доповнення до тематики проведення  превентивного заходу у зв’язку з  Наказом Головного управління № 35 від 28.02.2017 про забезпечення належної організації проведення Дня охорони праці у Луганській області у 2017 році

До участі були запрошені:

Від Головного управління Держпраці у Луганській області:

Кравченко Людмила Анатоліївна - заступник начальника відділу державного нагляду в хімічній промисловості (ВДНХП) Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки;

Від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Сєвєродонецьку Луганської області (далі ФССНВ):

Мурзенко Олександр Михайлович - завідувач сектором виробничого травматизму та впровадження інформаційних технологій;

Від Сєверодонецької міської ради:

Пивоварова  Анастасія  Андріївна – головний спеціаліст відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці.

Від ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»:

Кисіль Олена Миколаївна – директор Паласу культури хіміків,

Макаренко Віталій Васильович - заст. директора (по експлуатації будівель),

Кузьміч Ірина Іванівна - майстер з ремонту,

Головань Ірина Миколаївна - зав. Господарством,

Ліхоузова Олена Євгенівнаекономист,

Постемская Лариса Володимирівна – зав. відділом театральних видовищ,

Барабанов Юрій Миколайович - машиніст сцени.

Під час зустрічі на круглому столі були розглянуті наступні питання:

  1. Організація системи управління охороною праці у структурному підрозділі ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ».
  2. Про проведення місячнику з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвяченого Дню охорони праці.
  3. Прийняття рішення.

При обговорюванні питання про стан охорони праці у Паласі культури хіміків ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» було відмічено, що  організація роботи з охорони праці у підрозділі організовано у відповідності з розробленим на підприємстві Стандартом «Система охорони праці» СТП-093-2010 (далі – СУОП)

СУОП передбачає створення в кожному структурному підрозділі і на кожному робочому місці умов праці, відповідних вимогам нормативних актів з охорони праці, створення передумов для зниження показників виробничого травматизму, професійної захворюваності і аварійності.

В цілому організаційна структура управління охороною праці базується на координуючій ролі служби охорони праці, наділена необхідними повноваженнями і бере участь в здійсненні всіх функцій, пов'язаних із забезпеченням безпеки праці.

Цільовими завданнями у Паласі хіміків є:

  організація і проведення навчання працівників з питань охорони праці;

  забезпечення відповідних нормам санітарно-гігієнічних умов праці на кожному робочому місці;

  забезпечення утримання в належному стані будівель, споруд і території підрозділу;

  забезпечення дотримання працівниками підприємства вимог правил, норм і інструкцій з охорони праці, профілактика порушень.

Організовано проведення контролю стану охорони праці на всіх робочих місцях. Результати контролю, що проводиться безпосередніми керівниками працівників спільно з уповноваженим з охорони праці записуються в «Журнал контролю стану охорони праці». Встановлюються строки виконання заходів по усуненню виявлених порушень, ведеться контроль за їх виконанням.

Особливу увагу було приділено проведенню місячника з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвяченого Дню охорони праці.

В результаті спільного обговорювання, в якому брали активну участь запрошені до участі у круглому столі представник ФССНВ Мурзенко О.М. та Сєвєродонецької міської ради Пивоварова А.А., та враховуючи, що гаслом проведення місячнику є «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» були надані заступником відділу державного нагляду в хімічній промисловості Кравченко Л.А. було запропоновано розробити заходи по проведенню місячника та включити до них питання:

-       проведення ретельного аналізу виявлених під час проведення контролю стану охорони праці у підрозділі порушень та організації проведення профілактичної роботи по недопущенню їх у подальшому;

-        під час отримання інформації про нещасні випадки на виробництві від Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та ФССНВ проводити аналіз причин настання нещасних випадків та з урахуванням специфіки умов праці у ПК «Хіміків» розробляти заходи по недопущенню аналогічних випадків у підрозділі.

-       залучити всіх працюючих до святкування Дня охорони праці та довести до їх відома гасло проведення свята.

Прийняті рішення були підтримані всіма присутніми.

Прочитано 396 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация