Искать


 

П'ятница, 31 Березень 2017 12:16

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці  проведено ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки

З 22 березня по 28 березня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме:

 Зокрема, проведено 12 нарад:

22 березня провели нараду щодо виконання вимог з організації безпечного ведення вогневих робіт а саме вимоги безпеки під час газоелектричного різання, а також по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском в розділі додаткові вимоги до балонів ПП «Інтер Мет» м. Рубіжне, щодо правил безпечної роботи з інструментом та пристроями у ТОВ «Латєст» м.Сєвєродонецьк.

23 березня провели нараду щодо опосвідчення  стану безпеки  електроустановок  споживачів у Біловодський елеватор,  нараду щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві у ДТЕК «Луганская ТЭС»,  нараду щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ «Машремпрібор» м. Сєвєродонецьк та нараду щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця; підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у ТОВ «РОКБА», м. Рубіжне.

24 березня провели нараду щодо виконання вимог з організації безпечного ведення вогневих робіт а саме вимоги безпеки під час газоелектричного різання, а також по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском в розділі додаткові вимоги до балонів ТОВ «МКЧ – МЕТАЛОСНАБ» м. Рубіжне.

27 березня провели нараду щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві у ТОВ «Великий шовковий шлях».

28 березня провели нараду щодо опосвідчення  стану безпеки  електроустановок  споживачів у Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум, нараду щодо правил охорони праці під час металообробних (штампувальних)робіт у ТОВ «Листрансмаш» м. Лисичанськ, нараду щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві у Лисичанський РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання» та нараду щодо дотримання правил безпекипід час виконання ремонтних робіт в електроустановках,  а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця; підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика»,  м. Сєвєродонецьк.

Зазначені наради та семінари оформлені протоколами в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

Під час проведення нарад та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.         

Прочитано 271 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация