Искать


 

Четвер, 30 Березень 2017 12:32

Фахівці ГУ Держпраці провели «День відкритих дверей»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели «День відкритих дверей»

В рамках проведення превентивних заходів в Управлінні гірничого нагляду 24 березня 2016 року фахівці ГУ Держпраці у Луганській області провели «День відкритих дверей»

На цей день були запрошені студенти Донбаського Державного технічного університету за гірничими спеціальностями та інженерно-технічні працівники вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля».

Фахівці Управління гірничого нагляду довели присутнім до відома функції Головного Управління Держпраці у Луганській області та Управління гірничого нагляду, а також основні завдання, які вони виконують та їх структуру. Особливу увагу було приділено методам профілактичної роботи щодо попередження аварій та виробничого травматизму на підприємствах вугільної галузі. 

Крім того, у зв’язку з наявністю вакантних посад у відділі державного нагляду у вугільній галузі та у відділі державного нагляду у гірничорудній промисловості, роз’яснені умови проведення конкурсу під час прийняття на роботу, критерії професіонального відбору, перелік законодавчих та інших нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, що стосується гірничої справи, які необхідно знати.

Прочитано 334 раз Последнее изменение Четвер, 30 Березень 2017 13:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация