Искать


 

Вівторок, 28 Березень 2017 13:21

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у конференції щодо початку проведення весняно-польових робіт у 2017 році

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у конференції щодо початку проведення весняно-польових робіт у 2017 році

Наприкінці березня перед початком весняно-польових робіт фахівцями ГУ Держпраці 22 березня 2017 року спільно з керівниками та особами відповідальними за стан охорони праці на  сільськогосподарських підприємств, аграрних професійних ліцеїв  області в Відокремленому підрозділі «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки  і  підвищення кваліфікації кадрів АПК  Луганського національного  аграрного  університету» було проведено конференцію.

На конференції розглядалися актуальні питання щодо проведення весняно-польових робіт у 2017 році. В конференції виступив представник ГУ Держпраці у Луганській області начальник відділу Державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Маяцький  П.В., який в своїй доповіді (Тема: «Безпека праці при проведенні весняно-польових робіт. Аналіз виробничого травматизму за 2016 рік) ознайомив присутніх з заходами, які потрібно провести керівникам агропромислових підприємств перед початком та в період виконання ВПР.

Також присутнім керівникам підприємств було доведено інформацію про причини, наслідки нещасних випадків виробничого характеру які трапилися на підприємствах Луганської області в 2016 році. Були запропоновані заходи попередження подібних нещасних випадків в 2017 році.

 

Прочитано 247 раз Последнее изменение Вівторок, 28 Березень 2017 13:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация