Искать


 

Вівторок, 28 Березень 2017 12:45

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з представниками будівельної галузі м. Сєверодонецька

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з представниками будівельної галузі  м. Сєверодонецька

На початку весняно-літнього періоду на терріторії області почінають активізуватися підприємства будівельної галузі, інспекторами відділу було заплановано і розпочато проведення ряду превентивних заходів на підприємствах області.

Так на минулому тижні 24 березня 2017 року фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області, а саме начальником відділу, інспекторським складом в адміністративнному приміщенні управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки з представниками підприємств  будівельної галузі була проведена нарада.

          Головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами ГУ Держпраці у Луганській області  Скидан О.Б. підняв питання щодо оформлення Нарядів - Допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в частині заходів безпеки, також  підкреслив що потрібно виключити формальний підхід до розробки Планів Виконання Робіт (ПВР)

Петросяном Р.А. заст. головного інженера «Тара-Маркет» було піднято питання що на підприємствах будівельний галузі бракує кваліфікованих працівників та інженерно-технічного персоналу. Молодь яка залучається до виконання робіт має малий досвід. Керівникам підприємств потрібно приділяти більше уваги до підготовки молоді.

Терентьєв А.Ю. інженер з ОП СП №52  « Термоізоляція»  доповів про роботу служб охорони праці на підприємстві та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.

          Скурідіна Т.М. інженер з ОП ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» проінформувала про рівень проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві,  професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.

         Романюк О.В. головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг ГУ Держпраці у Луганській області доповіла о змінах до ЗУ «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

       Полстяний  О.Ю. начальник відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами ГУ Держпраці у Луганській області запропонував посилити контроль за виконанням службових обов’язків осіб, відповідальних за безпечне виконання робіт на об’єктах підвищеної небезпеки та станом охорони праці на робочих місцях  виробничих дільниць шляхом проведення цільових перевірок (за конкретними напрямами) комісіями підприємств. 

        Підсумовуючи  засідання Голова Ради фахівців  будівельної галузі Терентьєв А. Ю.  запропонував планувати виробничу діяльність з урахуванням розглянутих питань.

      Під час проведення наради фахівці ГУ Держпраці  розглядались на прикладах нещасних випадків, що трапилися на підприємствах, методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах.        

 

Прочитано 276 раз Последнее изменение Вівторок, 28 Березень 2017 12:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация