Искать


 

Вівторок, 28 Березень 2017 11:42

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у черговому засіданні Марківської районної державної адміністрації

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у черговому засіданні Марківської районної державної адміністрації

Фахівці головного управління Держпраці України у Луганській області відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління праці 18.03.2017 року прийняли участь у черговому засіданні Марківської районної державної адміністрації. Темою засідання стала виплата заробітної плати на контролі керівництва райдержадміністрації.

З метою контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати на підприємствах району та недопущення цієї заборгованості взагалі в районі, запроваджена практика розгляду своєчасності поточних розрахунків з соціальних виплат на засіданні районної тимчасової комісії.
          Вів чергове засідання в.о.голови, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин. Про стан сплати внесків до Пенсійного Фонду України підприємствами та організаціями району та легалізацію робочих місць, доповіла начальник управління в Марківському районі. Про погашення заборгованості за матеріалами виконавчого провадження, проінформував присутніх в.о. начальника відділу ДВС Марківського районного управління юстиції. Керівники бюджетної сфери доповіли про дотримання мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці та забезпечення диференціації заробітних плат в бюджетній сфері.
Узагальнюючи роботу комісії Сергій Трубіцин підкреслив, що і надалі керівники повинні дотримуватись чинного законодавства, забезпечувати виплату мінімальної заробітної плати за повністю виконану місячну норму робочого часу на рівні 3200 грн та вживати заходів щодо забезпечення диференціації заробітної плати.

Під час проведення засідання керівники мали змогу отримати компетентні відповіді на цікавлячи їх питання від фахівці ГУ Держпраці  відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління праці.

Прочитано 260 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация