Искать


 

П'ятница, 24 Березень 2017 12:57

Міжнародний День охорони праці 2017- «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

Оцените материал
(2 голосов)

Міжнародний День охорони праці 2017- «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

         Кампанія Міжнародній Організації Праці, яка присвячена Всесвітньому дню охорони праці у 2017 році, сфокусована на критичній для країн-учасників МОП необхідності в сфері збору та використанні даних про безпеку та гігієну праці.

Програма «Цілей сталого розвитку 2030», що була ухвалена Організацією Об’єднаних націй 25 вересня 2015 року, встановила загальний план дій щодо усунення бідності, захисту навколишнього середовища та набуття всесвітнього процвітання. З її прийняттям, здібність збирати та використовувати дані щодо безпеки та гігієни праці стає незамінною для країн у їх прихильності до реалізації 17 глобальних цілей та цільових показників, що ведуть до них.

Зокрема, восьма глобальна ціль передбачає просування до «всеосяжного та сталого зростання економіки, продуктивного середовища та гідних умов праці для усіх», та її глобальний показник 8.8 встановлює «захист прав працівників та пропаганду безпечних умов праці для усіх, у тому числі мігрантів, особливо жінок мігрантів, та неоформлених працівників.» Щодо досягнення показника 8.8 країнам запропоновано звітувати про наступне: «кількість та частота випадків смертельного та не-смертельного виробничого травматизму у відношенні до статі та міграційного статусу постраждалих».

Чисельні конвенції Міжнародної Організації Праці також потребують від країн-учасників впровадження дієвих механізмів збору та аналізу даних про безпеку та гігієну праці у профілактичних цілях. З точки зору МОП, застосування цих даних є незамінним підґрунтям для визначення нових викликів та загроз, ідентифікації небезпечних галузей, розробки превентивних заходів, а також впровадження державної політики, систем та програм на міжнародному, національному рівні, та на рівні підприємств. Зібрані МОП дані забезпечують базис для встановлення пріоритетів та вимірювання прогресу.

Міжнародна Організація Праці висловлює готовність співпрацювати з країнами-учасниками, громадськими організаціями та іншими зацікавленими групами над вирішенням цього виклику, а також виконанням своїх зобов’язань щодо реалізації програми «Цілей сталого розвитку 2030» і затверджених у конвенціях МОП.

За матеріалами International Labour Organization

(http://www.ilo.org/safework/events/safeday/lang--en/index.htm)

Прочитано 584 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Березень 2017 13:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация