Искать


 

П'ятница, 24 Березень 2017 12:52

Фахівцями ГУ Держпраці проведено нараду на ТОВ «НВО «Сєвєрододонецький склопластик»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено нараду на ТОВ «НВО «Сєвєрододонецький склопластик»

Інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості управління нагляду в промисловості  і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області при проведенні превентивних заходів з попередження травматизму та аварій на виробництві, приділяється велика увага організації безпечної експлуатації обладнання підвищеної небезпеки.

         15 березня 2017року на ТОВ «НВО «Сєвєрододонецький склопластик» проведено нараду на тему «Шляхи реалізації постанови КМУ № 687 від 26 травня 2004 року «Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки». Під час наради посадовими особами відділу була звернута особлива увага щодо забезпечення безпечної роботи обладнання, що достягається шляхом своєчасного проведення експертних обстежень  (технічних діагностувань,) випробувань, технічних оглядів.

         Особлива увага була звернута на необхідність проведення технічних діагностувань та технічних оглядів обладнання, яке відпрацювало граничний строк експлуатації. Було зазначено які організації мають право проводити експертні обстеження та технічні огляди обладнання, етапи проведення вищевказаних робіт, процедура оформлення необхідних висновків та регламентів.

         В ході проведення заходу була надана інформація стосовно проведення класифікації обладнання, яке відноситься до обладнання підвищеної небезпеки

         За результатами обміну думками та обговорювання учасникам наради надана пропозиція застосовувати відомості, що отримані на нараді у подальшій роботі з забезпечення  виконання вимог Порядку, забезпечити своєчасне та повне проведення експертних обстежень та технічних діагностувань обладнанню, яке працює на підприємстві. 

Прочитано 375 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация