Искать


 

П'ятница, 24 Березень 2017 12:33

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар в Управлінні по експлуатації газового господарства у м.Сєверодонецьку

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці  провели семінар в Управлінні по експлуатації газового господарства у м.Сєверодонецьку

         Наприкінці березня  2017 року працівники відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління  разом  з   фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі провели семінар в Управлінні по експлуатації газового господарства у м. Сєверодонецьку за темами: «Правил охорони праці  під час виконання робіт на висоті », «Стан травматизму у 2016 році   в Україні, у Луганській області та у газовій промисловості. Проведення розслідування та обліку нещасних випадків і аварій на виробництві комісією підприємства.»

            За першої темою  інспектор відділу  державного нагляду в газовому комплексі доповів присутнім  загальні положення Правил з охорони праці  на висоті  та  вимоги безпеки до робочих місць під час   виконання робіт на висоті .Було звернуто увагу на необхідність оформлення та ведення обліку наряду-допуску на підприємстві  при виконанні робіт на висоті.

      Інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму доповів присутнім  статистичні данні про загальний травматизм  по Україні та Луганській області за 2016рік, динаміку травматизму у газовій галузі в порівнянні з 2015роком. Також були розглянути  основні вимоги        Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений Кабінетом Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232  при розслідуванні нещасного випадку  комісією, створеною на підприємстві.

    По закінченні семінару  інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму звернув увагу працівників підприємства на роботу інформаційно - консультаційного пункту з питань розслідування нещасних випадків, який знаходиться  у приміщенні ПАТ «Лисичанськвугілля»,    до  якого можливо звертатися  з відповідними питаннями за режимом роботи Головного управління.

Прочитано 354 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Березень 2017 12:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация