Искать


 

Четвер, 23 Березень 2017 16:11

ГУ Держпраці про організації та проведення Дня охорони праці у 2017 році інформує

Оцените материал
(3 голосов)

ГУ Держпраці про організації та проведення Дня охорони праці у 2017 році інформує

       За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та випадків смертельного травматизму на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

      Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я  працівників офіційно визнаний в Україні - 28 квітня. Наша держава разом з усім світом відзначатиме 28 квітня Всесвітній День охорони праці. Разом ми маємо замислитись над гострою проблемою збереження життя і здоров’я працівників та формування культури охорони праці в Україні.

     За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2017 році День охорони праці відзначатиметься під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Застосування своєчасних та точних даних про нещасні випадки та професійні захворювання дозволяє впевнено визначити нові виклики та загрози, що постають перед охороною праці, ідентифікувати небезпечні галузі, розробляти превентивні заходи, а також впроваджувати державну політику, регіональні системи та програми, спрямовані на поліпшення стану промислової безпеки на всіх рівнях, від загальнодержавного до окремих підприємств. Це дає змогу країнам досягти ліпших показників ефективності національної системи охорони праці та впевнено визначати пріоритети майбутнього. Систематизація даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві суттєво допомагає у запобіганні нових трагедій та аварій на виробництві. Тому вкрай важливо поліпшувати системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві.

        З метою підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення Дня охорони праці Головне управління Держпраці у Луганській області видало  наказ «Про забезпечення належної організації та проведення Дня охорони праці у 2017 році». Під головуванням начальника Головного управління Держпраці у Луганській області створений Організаційний комітет.

   Фахівцями Головного управління розпочата робота з підприємствами, організаціями та установами щодо привернення уваги працівників до питань безпеки та гігієни праці на робочому місці, запропоновано керівникам підприємств розробити відповідні заходи. На основі пропозицій, що надходять від підприємств, профспілок та громадських організацій складається узагальнений робочий план заходів з проведення в Луганській області квітневого місячника, присвяченого Дню охорони праці. Новини про хід  місячника, а також матеріали с загальних питань  щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці, будуть розміщені на веб-сайті Головного управління та у засобах масової інформації.

         Залучайтеся до квітневого місячника та працюйте безпечно!

        

                                                  Організаційний комітет з проведення місячника. 

Прочитано 782 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Березень 2017 12:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация