Искать


 

Понеділок, 20 Березень 2017 13:54

Під наглядом ГУ Держпраці на шахті ПАТ «Лисичанськвугілля» провели навчальну тривогу

Оцените материал
(3 голосов)

Під наглядом ГУ Держпраці на шахті ПАТ «Лисичанськвугілля» провели навчальну тривогу

На шахті «Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля» 16.03.2017 р. під наглядом представників Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці в Луганській області була організована і проведена планова навчальна тривога.

Цей захід пройшов під керівництвом технічної служби та служби охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» спільно з представниками Управління гірничого нагляду. У проведенні навчальної тривоги брали участь командири та бійці відділень 2-го воєнізованого гірничорятувального загону і практично всі технічні та виробничі служби шахти.

У відповідності з розробленим планом проведення тривоги, був визначений час «Ч» і місце передбачуваної аварії. За легендою це була пожежа у відкотному штреку гор. 680м. (тупикова частина), яка виникла о 9 годині 00 хвилин.

Контролери, котрі відстежували процес проведення тривоги на ключових постах, відзначили професійні дії відповідального керівника ліквідації аварії - головного інженера, підготовленість і оперативність дій командного складу відділень 2 ВГРЗ, знання інженерно-технічними працівниками і робітниками шахти запасних виходів і вміння користуватися засобами саморятування.

         В ході проведення навчальної тривоги були взяті до уваги попередні висновки щодо причин аварії, яка сталася 02.03.2017р. на ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля».

На прикладі цієї навчальної тривоги інженерно-технічні працівники і робітники шахти поповнили свої знання і набули досвіду дій у разі виникнення подібних нестандартних ситуацій.

 

Прочитано 293 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация