Искать


 

П'ятница, 17 Березень 2017 12:41

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо роботи із зверненнями громадян

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо роботи із зверненнями громадян

    17 березня 2017р. сектором звернення громадян та доступу до публічної інформації було проведено семінар для працівників відділу розслідування, аналізу та обліку аварій та виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Звернення громадян: встановлені Законом України терміни розгляду. Особливості роботи зі зверненнями».

    На семінарі були розглянуті питання реалізації конституційного права людини на звернення, які закріплено Конституцією України, ЗУ «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення».

    Під час заходу до відома присутніх було доведено, що громадяни, які звернулись із заявою або скаргою письмово або на особистому прийомі повинні обов'язково одержати обґрунтовану відповідь. Для цього виконавець, на якого покладено завдання по розгляду звернень, повинен оперативно вживати заходів по суті порушених питань; виявляти та усувати причини, що породжують заяви та скарги громадян, вирішувати питання про відповідальність посадових осіб, з вини яких допущені порушення, бюрократизм та тяганина; аналізувати стан роботи із зверненнями громадян та інформувати про це населення; враховувати результати аналізу у практичній роботі; активно використовувати досвід проведення організації особистих прийомів безпосередньо на підприємствах, за місцем роботи та проживання.

    Метою проведення семінару було покращення якості оформлення та проведення роботи зі зверненнями громадян в установлені законом строки працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Прочитано 423 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация