Искать


 

Четвер, 16 Березень 2017 11:43

Фахівцями ГУ Держпраці проведено тренінг з працівниками Новопсковського МРУЕГГ

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено тренінг з працівниками Новопсковського МРУЕГГ

    Протягом тижня – з 09 по 15 березня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено 9 семінарів щодо безпеки використання газових приладів у містах та селах Попаснянського, Старобільського, Новопсковського та Міловського районів області.

   Окрім активного проведення превентивних заходів, під час яких із присутніми обговорюються питання безпеки експлуатації газових приладів, фахівці відділу продовжують проведення практичних занять із працівниками управлінь з експлуатації газового господарства та організацій, які обслуговують газові прилади.

    Так, 14 березня проведено тренінг зі службою АДС Новопсковського МРУЕГГ з аварійним викликом на тему: «Припинення подачі газу у зв’язку із спрацюванням ЗЗК в ГРП», в якому прийняли участь ст. майстер АДС Новопсковського МРУЕГГ, диспетчери АДС, водії АДС, слюсарі АДС, головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі.

    Тренінг проводився за таким планом:

    1. Проведення теоретичних занять з бригадами АДС по темам Плану локалізації- ліквідації можливих аварійних ситуацій у відповідності з НПАОП 0.00-1.76-15 «Правила безпеки систем газопостачання».

    2. Контрольний виклик на тему«Припинення подачі газу у зв’язку з спрацюванням ЗЗК в ГРП» з відпрацюванням на місцевості даної аварійної ситуації в умовах, максимально наближених до реальних. В ході занять відпрацьовані декілька ввідних, а саме: ввідна №1 – виявлення несправностей в системі газопостачання газорегуляторного пункту (далі – ГРП) ; ввідна №2 –перехід ГРП на обвідну лінію (байпас); ввідна №3- усунення несправностей на запобіжно-запорному клапані (ЗЗК) та пуск ГРП.

    3. Відпрацювання дії членів бригад АДС при наданні першої медичної допомоги працівникам внаслідок травмувань.

    4. Оцінка дій членів бригад АДС, їх взаємодія, координація, готовність до можливих подібних аварійних ситуацій.

    О 8.30 год. 14.03.2017 року на телефон «104» АДС Новопсковського МРУЕГГ надійшов дзвінок, в якому повідомлено про низький тиск газу в системі газопостачання по вул. Новорозсошанська, смт. Новопсков. Після надходження повідомлення бригада АДС на протязі 5 хвилин організувала виїзд на місце виклику та прибула на місце події через 4 хвилини. Прибувши до місця аварійної ситуації, фахівці розпочали пошук ймовірних несправностей та умовно визначили несправності на ГРП Навчально-тренувального городка Новопсковського МРУЕГГ.

    Згідно з планом локалізації і ліквідації аварійних ситуацій бригадою АДС виконано виявлення витоків газу та несправностей на ГРП, а саме – несправності на запобіжно-запорному клапані (порив мембранного полотна). Після узгодження з диспетчером АДС відпрацьовано перехід на обвідну лінію (байпас) та забезпечено постійний контроль за вихідним тиском. Всі несправності усунено та проведено запуск ГРП відповідно до проектних розрахункових величин тиску в системах газопостачання споживачів.

    Виконавши зазначені роботи, бригадою АДС були відпрацьовані дії працівників при усуненні витоків газу в газовому колодязі з подальшим наданням першої медичної допомоги працівникам, внаслідок різноманітних пошкоджень та травмувань (переломи, опіки, отруєння чадним газом та ін.).

    В цілому бригади АДС діяли згідно плану локалізації – ліквідації можливих аварійних ситуацій. За результатами тренінгу дії бригад оцінено на «добре». Завдяки проведенню подібних навчань їх учасники мають змогу покращити свої професійні навички щодо виконання певних видів робіт.

 

Прочитано 389 раз Последнее изменение Четвер, 06 Квітень 2017 12:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация