Искать


 

Середа, 15 Березень 2017 08:20

Фахівці ГУ Держпраці провели круглий стіл для працівників шахта «Новодружеська»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели круглий стіл для працівників шахта «Новодружеська»

    Фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області 14 березня 2017р. провели «круглий стіл» для працівників ВП «Шахта Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля» на тему «Порядок проведення навчання працівників шахт». Під час заходу присутнім була надана наступна інформація.

    Навчання з охорони праці включає такі етапи:

- навчання в навчальних закладах, в навчальному пункті шахти;

- вступний інструктаж на робочому місці;

- іспит з охорони праці;

- стажування, спеціальне навчання з безпеки робіт.

    Навчання з охорони праці проводиться з метою ознайомлення усіх працівників, які оформлюються на шахту, студентів та учнів, що проходять виробничу практику, а також працівників сторонніх організацій, які виконують роботи на шахті, з специфікою та умовами праці на шахті на робочому місці, правилами поведінки в особливо небезпечних підземних умовах та спеціальними заходами з охорони праці, що впроваджуються на шахті.

    Навчання з охорони праці проводиться з відривом від виробництва. Програма навчання погоджується з місцевим органом Держпраці. Тривалість навчання визначається програмою залежно від гірничо-геологічних та виробничих умов шахти.

    Іспит з охорони праці проводиться комісією під головуванням головного інженера шахти або керівника служби охорони праці. У складі комісії повинен входити представник місцевого органу Держпраці.

    Спеціальне навчання з охорони праці проходять працівники, яких направляють на роботу в очисні та підготовчі виробки на пластах, небезпечних за раптовими викидами вугілля та газу або гірничими ударами. Навчання проводиться за програмою «Безпека робіт на пластах, небезпечних за раптовими викидами вугілля та газу та гірничими ударами», яка погоджена з Держпраці.

   Після обговорення зазначеної теми, фахівці ГУ Держпраці відповіли на питання присутніх. Завдяки проведеному превентивному заходу присутні мали змогу оновити та доповнити свої знання з теми круглого столу.

 

Прочитано 330 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация