Искать


 

Вівторок, 14 Березень 2017 13:36

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду щодо безпеки електромонтажних робіт

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду щодо безпеки електромонтажних робіт

    На прикінці минулого тижня інспектори ГУ Держпраці у Луганській області провели нараду із працівниками ТОВ «Пожзахіст-Сервіс» (м. Сєвєродонецьк) за темою «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання електромонтажних робіт». Ця тема стала актуальною для її учасників, адже одним з видів діяльності зазначеного підприємства є проектування, монтаж та налагоджувальні роботи аварійно - пожежного устаткування, також виконують вимірювання опору ізоляції.

   В ході наради фахівці відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами надали інформацію щодо наступних аспектів безпеки праці під час організації та виконання електромонтажних робіт»:

- загальні вимоги;

- організація робочих місць;

- порядок виконання робіт.

    Під час розгляду першого питання було встановлено, що під час виконання зазначеного вида робіт працівники мають бути захищені від таких шкідливих факторів, як розташування робочого місця поблизу перепаду по висоті 1,3 м і більше, шкідливі і пожежонебезпечні речовини, гострі крайки, задирки і шорсткість на поверхні заготовок, рухомі частини інструменту і обладнання, машини, що рухаються, і їх рухомі частини.

    Друге питання учасники заходу присвятили розгляду правил безпеки при таких видах робіт:

- випрямлення проводів і металевих стрічок за допомогою лебідок;

- монтаж тросових проводок;

- монтаж блоків шино проводів;

- протягування кабелю через отвори в стінах;

- розпалення пальників, паяльних ламп, розігрівання кабельної маси;

- прокладання кабелів та проводів;

- робота в кабельних колекторах і тунелях.

    Під час третього питання присутні обговорили порядок виконання та безпеку робіт з підключення змонтованих електричних мереж і електрообладнання до діючих електромереж. По завершенню обговорення фахівці ГУ Держпраці більш детально зупинились на тих аспектах теми, з яких у присутніх виникли питання.

    Окрім цього заходу, протягом тижня – з 06 по 10 березня, інспектори відділу провели 6 нарад на підприємствах області, під час яких розглянули на прикладах нещасних випадків, що трапилися на підприємствах, методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Робота з проведення подібних заходів триває.

 

Прочитано 303 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация