Искать


 

Вівторок, 14 Березень 2017 09:07

Інспектор ГУ Держпраці провів семінар у Марківському аграрному ліцеї

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспектор ГУ Держпраці провів семінар у Марківському аграрному ліцеї

    10 березня 2017 року інспектором відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв`язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено семінар в Марківському  професійному аграрному ліцеї на тему: «Вимоги безпеки під час роботи з інструментом в учбових закладах».

    В роботі семінару прийняли участь учні третього курсу, які в цьому році закінчують навчання за професією тракторист – машиніст, слюсар - ремонтник сільськогосподарської техніки, а також інженерно – педагогічні працівники закладу.

    Під час семінару були розглянуті наступні питання:

1. Організація державного нагляду за охороною праці в Україні, структура Головного управління Держпраці у Луганській області.

2. Заходи безпеки при роботі з ручним інструментом.

    Детально були розглянуті вимоги до організації проведення занять з використанням ручного інструмента, вимоги до персоналу, що працює з ручним інструментом, а також загальні вимоги до ручного інструмента.

    Майстри виробничого навчання показали безпечні прийоми роботи з інструментом при проведенні слюсарних робіт по ремонту сільськогосподарської техніки.

    По закінченню семінару керівник Марківського професійного аграрного ліцею подякував інспектору ГУ Держпраці державному інспектору за пізнавальну інформацію та побажав, щоб таких зустрічей було більше, адже завдяки проведенню подібних заходів в навчальних закладах, його учні мають змогу доповнити свої теоретичні знання щодо безпеки виконання певних видів робіт.

 

Прочитано 341 раз Последнее изменение Вівторок, 14 Березень 2017 14:16
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация