Искать


 

Понеділок, 13 Березень 2017 08:18

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо запобігання корупції та заповнення е-декларації

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо запобігання корупції та заповнення е-декларацій

   Головне управління Держпраці у Луганській області продовжує активну превентивну діяльність із запобігання можливих корупційних правопорушень та запобігання помилок під час заповнення е-декларацій фахівцями структурних підрозділів Управління.

   Зокрема, 10 березня 2017р. головний спеціаліст з питань протидії корупції ГУ Держпраці провів семінар щодо запобігання корупційних правопорушень, учасниками якого стали співробітники відділу розслідування, аналізу та обліку аварій виробничого травматизму.

   Під час заходу присутні обговорили основні статті Закону України «Про запобігання корупції», які пов’язані із особливостями роботи державних службовців. Зокрема, розглядались наступні питання:              

- терміни, визначені ст.1 Закону;

- документи, якими регулюються відносини, що виникають у сфері запобігання корупції згідно ст..2 Закону;

- суб’єкти, на яких поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції» ст.. 3 Закону;

- обмеження спільної роботи близьких осіб (відповідно до ст. 27 Закону). Було зазначено, що  держслужбовці не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам;

- своєчасність та правильність заповнення е-деларації;

- інші.

   Присутнім було роз’яснено що таке корупційні правопорушення та яка відповідальність настає за їх скоєння. Також увагу присутніх було акцентовано на особливостях подання електронних декларацій державними службовцями. Наприкінці заходу головний спеціаліст з питань протидії корупції детальніше зупинився на тих аспектах Закону, щодо яких у присутніх виникли питання. Нагадаємо, Головним управлінням Держпраці з початку поточного року вже проведена низка подібних заходів.

 

Прочитано 358 раз Последнее изменение Понеділок, 13 Березень 2017 08:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация