Искать


 

П'ятница, 10 Березень 2017 09:14

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар у Сєвєродонецькому управлінні підземного зберігання газу

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар у Сєвєродонецькому управлінні  підземного зберігання газу

    Напочатку березня 2017р. працівники відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління разом з фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі провели семінар в Сєвєродонецькому управлінні підземного зберігання газу за темами: «Основні положення законодавства про охорону праці», «Стан травматизму у 2016 році  в Україні, у Луганській області та у газовій промисловості. Проведення розслідування та обліку нещасних випадків і аварій на виробництві комісією підприємства».

    За першою темою інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі доповів присутнім основні принципи державної політики з охорони праці. Зокрема було розглянуто порядок проходження первинних та повторних медичних оглядів на виробництві, забезпечення робітників спецодягом та засобами індивідуального захисту.

    Інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму розповів присутнім про Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений Кабінетом Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 та нагадав основні вимоги Порядку при розслідуванні нещасного випадку комісією, створеною на підприємстві. Після розгляду цих питань за ініціативи інспектора на практиці було розглянуто декілька ситуацій нещасних випадків та алгоритм їх розслідування.

    На завершення заходу увагу працівників підприємства було звернуто на роботу інформаційно-консультаційного пункту з питань розслідування нещасних випадків та на сайт ГУ Держпраці у Луганській області, який висвітлює новини в охороні праці, що відбуваються в Луганській області.

 

Прочитано 281 раз Последнее изменение П'ятница, 10 Березень 2017 14:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация