Искать


 

Четвер, 09 Березень 2017 12:36

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

    З 01 березня по 07 березня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу  державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки. Зокрема, було проведено 10 нарад на підприємствах області.

    Наприклад, одна з таких нарад проведена фахівцями відділу разом із представником відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму ГУ Держпраці 06 березня із працівниками служби охорони праці служба та посадовими особами технічних служб ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Під час наради були розглянуті наступні питання:

1.Структура Головного управління Держпраці у Луганській області.

2. Опосвідчення стану безпеки електроустановок на підприємстві.

3.Інформація щодо стану травматизму по Україні, по Луганській області та по галузям промисловості.

4.Сфера дії «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року №1232.

    Під час інших нарад фахівці ГУ Держпраці розглядали такі теми, як «Правила охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт», «Безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» і «Безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані об’єктів газового господарства». Окрім цього, за звітній період надано наступні консультації представникам підприємств:

    02 березня – працівникам ТОВ «Листрансмаш» (м. Лисичанськ) на тему: «Організація та виконання робіт на висоті»;

    03 березня – працівникам ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

    Під час проведення цих превентивних заходів представники підприємств мали змогу оновити та доповнити свої знання щодо певних тем з охорони праці та отримати компетентні відповіді на цікавлячи їх питання з безпеки ведення робіт.

 

Прочитано 363 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация