Искать


 

Понеділок, 06 Березень 2017 16:35

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд лекцій щодо умов праці на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд лекцій щодо умов праці на підприємствах області

    З 27 лютого по 03 березня 2017 року фахівцями Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено ряд превентивних заходів з безпеки праці на наступних підприємствах м. Лисичанська:

- Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа «Міська дитяча лікарня»;

- ПрАТ «РЕГЕНЕРАТ»;

- Відокремлені підрозділи ПАТ «Лисичанськвугілля»: «Шахтобудівельне управління» і Відокремлений підрозділ «Шахта «Новодружеська»

- ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»

- Комунальне підприємство «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора» № 8.

    Під час превентивних заходів, фахівці ГУ Держпраці прочитали співробітникам зазначених підприємств лекції на такі теми, як «Підготовка до проведення атестації робочих місць за умовами праці», «Пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах», «Умови праці та методи захисту працівників від шкідливих факторів» і «Гігієнична оцінка умов праці».

    Однією з цілей зазначених превентивних заходів є нагадування про необхідність проведення атестації за умовами праці тих робочих місць, на яких технологічний процес, обладнання, використовувана сировина і матеріали можуть бути потенційними джерелами шкідливих і небезпечних факторів. Для виробництв, робіт, професій та посад, для яких у списках N 1 і N 2 передбачено показники умов праці, атестацію проводять тільки за цими показниками.

    Проведення подібних заходів має позитивний вплив на регулювання відносин між работодавцем i працюючими у сфері реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та різноманітні компенсації за роботу у несприятливих умовах.

 

Прочитано 476 раз Последнее изменение Понеділок, 06 Березень 2017 14:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация