Искать


 

П'ятница, 03 Березень 2017 07:28

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

    Наприкінці лютого фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Зокрема, з працівниками підприємств м. Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне проведено 9 нарад такі теми, як «Проведення ремонтів, оглядів та обслуговування обладнання, суб’єктами господарювання металургійної галузі», «Виконання вимог правил охорони праці під час ковальсько-пресових робіт», «Опосвідчення стану безпеки електроустановок», «Дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», «Виконанню вимог з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт, а також по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском».

    Наприклад, остання тема обговорювалась під час наради у ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАСИТЕЛЬ» (м. Рубіжне), в якій прийняли участь адміністрація підприємства, служба охорони праці та посадові особи технічних служб.

    Під час заходу фахівцями ГУ Держпраці було зазначено, що під час виконання вимог з організації безпечного ведення вогневих робіт, а також по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском суб’єктами господарювання необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском (НПАОП 0.00-1.59-87), Правилах охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів (НПАОП 28.0-1.35-14).

    За результатами розгляду та обговорення основних вимог до охорони праці та безпеки робіт згідно зазначених Правил учасники заходу дійшли висновку, що для підтримки в належному стані безпечних умов ведення вогневих робіт та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском на ТОВ"ТОРГОВИЙ ДІМ "КРАСИТЕЛЬ" необхідно наступне:

1. Працівників, які виконують роботи з різання металів забезпечити спеціальним одягом, спеціальним взуттям і засобами індивідуального захисту відповідно до Норм.

2. Під час виконання робіт з різання металів робітникам забезпечити вільний доступ до виробничого устаткування.

3. Під час проведення робіт з різання металів на відкритому просторі над робочими місцями повинні бути споруджені укриття (навіси) від негоди. За відсутності навісів роботи з різання металів під час дощу або снігопаду повинні бути припинені.

4. Під час проведення робіт з різання металів на висоті понад 1,3-5 м повинні встановлюватися майданчики та драбини, які відповідають вимогам чинного законодавства.

5. Утримувати посудини в справному стані.

6. Обслуговувати посудини навченим та атестованим персоналом.

7. Виконувати обслуговуючим персоналом інструкцій з режиму і безпечного обслуговування посудин.

8. Проведення своєчасних ремонтів і підготовку посудин до технічного опосвідчення.

9. Забезпечити обслуговуючий персонал інструкціями та періодично, згідно до вимог законодавства, проводити перевірку знань працівників.

10. Забезпечити своєчасне усунення виявлених несправностей.

11. Проводити роботу з персоналом щодо підвищення його кваліфікації.

    Окрім ряду нарад, фахівці відділу за звітній період надали 4 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки представникам підприємств м. Сєвєродонецьк і Рубіжне. Завдяки проведенню цих превентивних заходів їх учасники мають змогу оновити та доповнити свої знання з певних питань охорони праці.

 

Прочитано 521 раз Последнее изменение П'ятница, 03 Березень 2017 07:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация