Искать


 

Вівторок, 28 Лютий 2017 08:33

За участі фахівців ГУ Держпраці розглянуто скаргу колективу дошкільного закладу щодо переведення на неповний робочий час

Оцените материал
(0 голосов)

За участі фахівців ГУ Держпраці розглянуто скаргу колективу дошкільного закладу щодо переведення на неповний робочий час

    23 лютого 2017 р. в Сватівській районній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення за участі фахівців Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області, заступника голови Сватівської РДА, посадових осіб Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

    Розпочала засідання начальник відділу праці Управління соціального захисту населення, яка доповіла про отримання звернення від працівників дитячого садочка «Світлячок» Райгородської сільської ради, в якому вони поскаржились про порушення норм чинного законодавства про працю щодо переведення їх з березня 2017 р. на 0,75 ставки:

    «Працівників дитячого садочка «Світлячок» Райгородської сільської ради згідно частини 3 статті 32 Кодексу законів про працю України було повідомлено про переведення на неповний робочий час, але працівники не погодились на продовження роботи в нових умовах».

    Фахівці ГУ Держпраці зазначили, що згідно з роз’ясненнями Міністерства соціальної політики щодо застосування Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», змінювати істотні умови праці роботодавець може лише за наявності змін в організації виробництва та праці. Пунктом 10 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 06.11.1992 № 9 «Про практику розгляду судами трудових спорів» визначено, зокрема, що зміною в організації виробництва і праці визнається раціоналізація робочих місць, введення нових форм організації праці, у тому числі перехід на бригадну або на індивідуальну форму, впровадження передових методів, технологій тощо.

    За результатами активного обговорення учасниками засідання питання щодо переведення працівників на неповний робочий час у зв’язку з недостатністю фінансування та недостатньою кількістю вихованців було вирішено наступне:

    1. Внести корективи в штатний розклад дитячого садочка «Світлячок» Райгородської сільської ради, тим самим змінити істотні умови праці.

    2. Підвищити зацікавленість відвідування вихованцями дитячого садочка «Світлячок» Райгородської сільської ради, а саме:

- провести просвітницьку роботу з батьками;

- створити оптимальне використання рухового режиму та профілактичних процедур.

    3. Повідомити працівникам дитячого садочка «Світлячок» Райгородської сільської ради про зміну істотних умов праці в термін до 01.03.2017.

    4. Провести виїзне засідання спеціалістів Сватівської адміністрації, районної ради з метою заслуховування звіту сільської ради та надання методичної допомоги працівникам сільської ради та дитячого садка.

Прочитано 404 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация