Искать


 

Вівторок, 28 Лютий 2017 08:29

За участі фахівця ГУ Держпраці у м. Старобільську пройшли командні змагання з надання першої допомоги при нещасних випадках

Оцените материал
(0 голосов)

За участі фахівця ГУ Держпраці у м. Старобільську пройшли командні змагання з надання першої допомоги при нещасних випадках

    Наприкінці лютого 2017 року в спортивній залі Старобільського професійного ліцею за участі Фахівця ГУ Держпраці у Луганській області проведено командні змагання за темою «Надання першої допомоги при нещасних випадках».

    В заході прийняли участь дві команди ліцею: «Динаміт» та «Вбивча сила». Юнаки і дівчата продемонстрували не тільки теоретичні знання з даної теми, а й у ігровій формі показали практичні навички при наданні першої допомоги при пораненнях та переломах. Особливо цікавим виявився конкурс «В зоні хімічного ураження», де необхідно було на ношах винести пораненого з зони хімічного ураження, при цьому спритно, вдягнувши протигази.

    Знання та навички учасників команд оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: медичний працівник ліцею, викладачі з предмету Захист Вітчизни, начальник відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці та представник фонду соціального страхування від нещасних випадків у Старобільському районі.

    Кожен з учасників заходу докладав максимальних зусиль для здобуття перемоги саме його командою. Під час змагань перевага переходила від однієї команди до іншої та врешті-решт перемогла дружба: команди зіграли внічию. Нагородою учасникам змагань стали грамоти та солодощі.

 

Прочитано 352 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация