Искать


 

Четвер, 23 Лютий 2017 12:52

У ТОВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання» обговорили вимоги до виконання робіт підвищеної небезпеки

Оцените материал
(1 Голосовать)

У ТОВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання» обговорили вимоги до виконання робіт підвищеної небезпеки

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області при проведенні превентивних заходів з попередження травматизму та аварій на виробництві, приділяється особлива увага організації та безпеки проведення робіт підвищеної небезпеки на підприємствах.

    Наприклад, 22 лютого 2017р. у ТОВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання» проведено нараду на тему «Вимоги до забезпечення безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки».

    Під час наради посадовими особами відділу була звернута особлива увага щодо розробки відповідальними керівниками робіт підвищеної небезпеки заходів з підготовки до безпечного виконання робіт та заходів з безпечного виконання робіт з урахуванням ризиків.

    Для оцінки ризиків складається Карта ідентифікації небезпек та оцінки ризику. У цьому документі карті вказується наступне:

   - найменування робочого місці та інвентарний номер обладнання, яке на ньому використовується;

   - професія (професії) працівників, що працюють на даному робочому місці;

   - операція технологічного процесу, що розглядається;

   - всі небезпечні виробничі фактори, які можуть призвести до нещасного випадку на цьому робочому місці (вибираються на підставі оцінки діючих на робочому місці фізичних, хімічних, біологічних та психофізіологічних шкідливих та небезпечних виробничих факторів);

   - на підставі нормативно-правових актів з охорони праці, яких поширюються на дане робоче місце, вказуються перелік засобів колективного та індивідуального захисту які повинні застосовуватися з врахуванням обладнання, що експлуатується та періодичність навчання, інструктажів з охорони праці та медичних оглядів.

    Таким чином, зазначаються імовірності існування ризику, та розробляються заходи з підготовки та безпечного проведення робіт підвищеної небезпеки, які вносяться до наряду – допуску.

    За результатами обговорювання учасникам наради надана пропозиція застосовувати відомості, що отримані на семінарі у подальшій роботі з забезпечення безпеки праці на виробництві та провести тренінги з практичної оцінки ризиків, які можуть бути при виконанні робіт підвищеної небезпеки з підлеглими у структурних підрозділах підприємства.

 

Прочитано 464 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация