Искать


 

Четвер, 23 Лютий 2017 12:00

Фахівець ГУ Держпраці прийняв участь у семінарі щодо профілактики виробничого травматизму через ДТП

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівець ГУ Держпраці прийняв участь у семінарі щодо профілактики виробничого травматизму через ДТП

   За участі фахівця ГУ Держпраці у Луганській області 22 лютого у Старобільській районній державній адміністрації відбувся семінар на тему: «Профілактика виробничого травматизму в результаті ДТП на підприємствах агропромислового комплексу і соціально-культурної сфери, які займаються перевезенням вантажів та пасажирів».

   Учасниками заходу стали представники Старобільского відділу поліції, Головного управління Держпраці у Луганській області та відділу Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Старобільському районі, інженери з охорони праці та відповідальні за автогосподарство на підприємствах Старобільського району – загалом більше 20 чоловік.

   Під час семінару його учасниками було заслухано чотири виступи. Представники поліції проінформували присутніх з двох питань:

    - про аналіз ДТП ЗА 2016 рік по Луганській області присутнім доповів старший інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Старобільського відділу поліції;

   - його колега – старший інспектор з відділу безпеки руху сектору превенції Старобільського відділу поліції висвітлив питання безпеки руху на шляхах загального користування.

   Інформацію про аналіз виробничого травматизму з водіями на підприємствах, які займаються перевезенням вантажів та пасажирів оприлюднив начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області.

   Порядок розслідування нещасного випадку на виробництві, який стався в результаті ДТП висвітлив начальник відділу Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області.

   Протягом семінару усі зазначені питання були обговорені з представникам підприємств. Завдяки подібним заходам поліпшується взаємодія між органам влади та підприємствами області.

Прочитано 457 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация