Искать


 

Середа, 22 Лютий 2017 11:57

В Управлінні гірничого нагляду відібрали малюнки на конкурс «Охорона праці очима дітей – 2017»

Оцените материал
(5 голосов)

В Управлінні гірничого нагляду відібрали малюнки на конкурс «Охорона праці очима дітей – 2017»

   В Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся відбір малюнків для участі у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей», який організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

   Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці. До участі у відбірковому регіональному турі були залучені учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів 3-х вікових груп від 6 до 15 років, батьки яких працюють на піднаглядних Управлінню гірничого нагляду підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля».

   Відзначимо, що кількість бажаючих прийняти участь у конкурсі, у порівнянні з минулим роком, значно збільшилась. Найкращі малюнки, на погляд фахівців Управління гірничого нагляду, було відібрано та надіслано для участі у I етапі Конкурсу до Головного управління Держпраці у Луганській області. Своїми творами юні художники закликають дорослих уважніше ставитись до безпеки праці на робочому місці і дбати про своє здоров’я та життя.

Прочитано 578 раз Последнее изменение Понеділок, 27 Лютий 2017 23:15
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация