Искать


 

П'ятница, 17 Лютий 2017 01:51

У Марківці відбулись масштабні навчання для місцевої філії ПАТ «Луганськгаз» (фотозвіт)

Оцените материал
(0 голосов)

У Марківці відбулись масштабні навчання для місцевої філії ПАТ «Луганськгаз» (фотозвіт)

   За ініціативи інспекторів відділу державного нагляду в газовому комплексі ГУ Держпраці у Луганській області 15 лютого організовано учбово – тренувальні заняття аварійно – диспетчерської служби (АДС) Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (філії ПАТ «Луганськгаз»).

   Темою занять було обрано «Запах газу в місцях масового скупчення людей» для реалізації ідеї навчань інспектори ГУ Держпраці залучили до заходу різні служби району: службовці Марківського відділу поліції НПУ, дорожньо – патрульної служби, органів ДСНС та Марківського РТМО. Разом із ними обрали найбільш вдале місце проведення занять – розвилка центральних вулиць смт. Марківка.  

   В ході занять відпрацьовані різні можливі аварійні ситуації, а саме:

– усунення витоків газу на газопроводі низького тиску ф159мм внаслідок кульового пошкодження через обстріли, шляхом накладання бандажу;

 

– виток газу на підземному – надземному газопроводі середнього тиску ф 108мм;

 

– усунення витоків газу в газовому колодязі. Також відпрацьовані дії членів бригад АДС при наданні першої медичної допомоги працівникам внаслідок різноманітних пошкоджень та травмувань.

 

   По закінченню заходу посадові особи та працівники, які залучались до занять поділились враженнями, розібрали помилки та деякі моменти неузгодженості. В цілому задіяні бригади АДС діяли згідно плану – локалізації – ліквідації можливих аварійних ситуацій. За результатами тренінгу дії бригад оцінено на «добре».

 

Прочитано 446 раз Последнее изменение Четвер, 16 Лютий 2017 14:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация