Искать


 

Середа, 15 Лютий 2017 16:58

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад щодо безпечного використання газового обладнання

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад щодо безпечного використання газового обладнання

    Протягом тижня – з 08 по 14 лютого 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд нарад на підприємствах Луганської області.

    Під час таких нарад, які пройшли в установах смт. Марківка, Новопсков, м. Сватове і Сєвєродонецьк обговорювались теми «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті» та «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків».Більш розширені наради відбулись у 08 лютого у Сєвєродонецькому МРУЕГГ та Сватівській міській раді.

    Інженерно-технічні працівники Сєвєродонецького міжрайонного управління експлуатації газового господарства (філія ПАТ «Луганськгаз») разом із інспектором відділу обговорили наступні питання:

- стан промислової безпеки;

- обов’язкові медичні огляди,

- навчання з охорони праці робітників,

- відповідність вимогам засобів індивідуального захисту;

- профілактики нещасних випадків на виробництві.

    Учасники наради у Сватівській міській раді заслухали інспектора відділу, який надав інформацію з наступних тем:

- Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві;

- Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків.

    При розгляді першого питання присутні ознайомились з основними пунктами Порядком проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений Кабінетом Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232.

    Під час розгляду другого питання інспектор відділу акцентував увагу на недопустимості втручання в систему газопостачання, самовільної установки і підключення газових приладів, не правильного користування газовими приладами, порушення правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутності тяги в димових та вентиляційних каналах, що може призвести до настання нещасного випадку.

    Окрім цього присутні оновили свої знання з вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків та за ініціативи інспектора ГУ Держпраці прийняли участь у заняттях щодо безпечного поводження з газовим обладнанням.

    Після розгляду теоретичних питань та проведення занять фахівець відділу державного нагляду в газовому комплексі відповів на питання присутніх, надав роз’яснення щодо локалізації аварійних ситуацій при використанні газу, надання первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні.

    Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, як наслідок знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

 

Прочитано 503 раз Последнее изменение Четвер, 16 Лютий 2017 12:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация