Искать


 

Середа, 15 Лютий 2017 13:06

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь в екзаменуванні випускників Привільського професійного ліцею

Оцените материал
(6 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь в екзаменуванні випускників Привільського професійного ліцею

    14 лютого 2017 року у приміщенні електротехнічного обладнання Державного професійно – технічного навчального закладу «Привільський професійний ліцей» відбувся захист дипломних проектів учнів ліцею за спеціальністю «електрослюсар підземний». У 13 випускників дипломні проекти приймала державна комісія, до складу якої входили посадові особи Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області.

    Кожен дипломний проект приймався окремо за наступними темами: «Влаштування та безпечна експлуатація комутаційних апаратів ПВІ-125, ПВІ-250, АФВ», «Влаштування та безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів 1ЛТ-80, 1Л-100К, 3Л-100У», «Влаштування та безпечна експлуатація скребкових конвеєрів СП-202, СП-250», «Влаштування та безпечна експлуатація електровозів АМ-8Д, ЕРА-900», «Влаштування та безпечна експлуатація маслостанції СНТ-32» та ін.

    Після закінчення захисту дипломних проектів працівники Управління гірничого нагляду провели бесіду з викладацьким складом та студентами ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» з метою привернути увагу учнів до існуючих суспільних проблем у сфері охорони праці, сформувати активну і свідому позицію молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства, виховувати культуру безпечної праці на виробництвах України у молоді як майбутніх працівників та керівників.

    Існує вислів: «Перша ознака здорового життя - праця». Якщо людина вдало обрала для себе професію, то від своєї праці вона отримує насолоду, приносить користь своїм рідним і державі! Під час виступу наголошено про особливості обраної юнаками професії «електрослюсар підземний», «електрогазозварник», її значенні і ролі в суспільстві, окреслено горизонти можливостей майбутніх гірників.

    Відповівши на питання учнів ліцею, інспектори ГУ Держпраці передали слово директору навчального закладу, який ще раз наголосив на важливості охорони праці та підбив підсумки заходу.

IMG 5510

Прочитано 445 раз Последнее изменение Середа, 15 Лютий 2017 13:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация