Искать


 

Четвер, 09 Лютий 2017 12:54

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

    На початку лютого з метою інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці було проведено ряд превентивних заходів на під наглядових підприємствах. Зокрема, проведено 4 наради.

    02 лютого проведено одразу три наради:

    – з працівниками ТОВ «ЛІБК» (м. Лисичанськ) по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання робіт в зимовий період. Трудовий договір на підприємствах будівельної галузі»;

    - з працівниками  ТОВ «Трест РХБ» (м. Рубіжне) по темі: «Організація безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС»;

    - з працівниками ОСББ «Економ» (м. Сєвєродонецьк) по темі: «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів».

    03 лютого – з працівниками ТОВ «Витекс» (м. Старобільськ) по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання робіт у зимовий період Профілактика виробничого травматизму на підприємстві».

   Також 03 лютого інспектором відділу за зверненням ТОВ «Інститут підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів» прийнято участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів з загальних питань охорони праці.

     Завдяки проведенню подібних превентивних працівники підприємств мають змогу отримати відповіді на цікавлячи їх питання з охорони праці, оновити та доповнити свої знання з безпечного ведення тих чи інших видів робіт.

Прочитано 397 раз Последнее изменение Четвер, 09 Лютий 2017 12:58
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация