Искать


 

Четвер, 09 Лютий 2017 09:36

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо особливостей роботи зі зверненнями громадян

Оцените материал
(3 голосов)

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо особливостей роботи зі зверненнями громадян

    08 лютого 2017 року, відповідно до плану роботи на І квартал 2017 року, сектором звернення громадян та доступу до публічної інформації ГУ Держпраці у Луганській області було проведено семінар для працівників управління з питань праці Головного управління на тему: «Звернення громадян: поняття, види та характеристика. Особливості роботи зі зверненнями».

    Під час семінару були розглянуті питання реалізації конституційного права людини на звернення, які закріплено Конституцією України, ЗУ «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення».

    Громадяни, які звернулись із заявою або скаргою письмово або на особистому прийомі повинні обов'язково одержати обґрунтовану відповідь. Для цього виконавець, на якого покладено завдання по розгляду звернень, повинен оперативно вживати заходів по суті порушених питань:

- виявляти та усувати причини, що породжують заяви та скарги громадян,

- вирішувати питання про відповідальність посадових осіб, з вини яких допущені порушення, бюрократизм та тяганина;

- аналізувати стан роботи із зверненнями громадян та інформувати про це населення;

- враховувати результати аналізу у практичній роботі;

- активно використовувати досвід проведення організації особистих прийомів безпосередньо на підприємствах, за місцем роботи та проживання.

    Метою проведення семінару було покращення якості оформлення та проведення роботи зі зверненнями громадян працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Прочитано 419 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация