Искать


 

Понеділок, 06 Лютий 2017 14:08

ГУ Держпраці продовжує прийняття робіт на конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей 2017”

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує прийняття робіт на конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей 2017”

    З нагоди відзначення Дня охорони праці у 2017 році, з жовтня 2016р. по квітень 2017р. ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці, проводить VI Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

   Його метою є виховання у населення культури безпеки праці та привернення уваги суспільства, дітей і молоді до наявних проблем у сфері охорони праці, зокрема щодо небезпек і ризиків, які супроводжують трудову діяльність, імовірності й тяжкості їх наслідків, а також сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

    Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу: жовтень 2016 року – лютий 2017 року: відбіркові регіональні тури;

ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2017 року: фінал та оголошення переможців.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

    Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу (більш детально про умови конкурсу можна дізнатися на сайті журналу “Охорона праці” http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunku-2017/ або в розділі «матеріали – охорона праці очима дітей – положення»).

    Роботи для участі у І етапі Конкурсу можна надати працівникам Головного Управління Держпраці у Луганській області у кабінет № 17 до 15 лютого 2017 року.

Прочитано 408 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация