Искать


 

Понеділок, 06 Лютий 2017 09:20

Інспектор ГУ Держпраці провів нараду щодо безпеки експлуатації посудин, які працюють під тиском

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектор ГУ Держпраці провів нараду щодо безпеки експлуатації посудин, які працюють під тиском

    01 лютого 2017 року інспектором відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було проведено семінар-нараду із співробітниками комунального закладу «Марківське Районне Територіальне Медичне Об’єднання» на тему: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.»

    Під час заходу із присутніми було обговорено наступні питання:

1. Аналіз травматизму за 2016 рік : Україна; Луганська область; Галузі  виробництва

2. Профілактика травматизму.    

3. Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.

    В ході проведення заходу була надана інформація щодо стану травматизму по Україні та в Луганській області, окремо були розглянуті нещасні випадки, що сталися у Луганській області. Аналізуючи причини нещасних випадків, інспектор відділу зазначив, що більшості з них можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу. Така робота повинна проводитись щоденно, із кожним працівником окремо, з урахуванням особливостей його робочого місця. Боротьбу з травматизмом слід починати з організаційних заходів. Один з найефективніших організаційних заходів є регулярне своєчасне проведення інструктажів з охорони праці, навчання працівників безпечних методів виконання робіт.

   Обговорюючи дотримання вимог безпеки в зазначеному закладі, інспектором ГУ Держпраці разом із присутніми були розглянуті «Правила будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском», зокрема, наступні розділи: загальні положення, встановлення посудин, експлуатація балонів, організація нагляду, документація і маркірування: контроль за дотриманням вимог правил.

    За результатами обговорення, учасниками семінару було вирішено отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці на підприємстві та посилити контроль з боку посадових осіб за безпечним виконанням робіт і дотриманню трудової дисципліни.

Прочитано 476 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация