Искать


 

П'ятница, 03 Лютий 2017 08:11

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду у ТОВ «ТД «Українські смоли»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду у ТОВ «ТД «Українські смоли»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з метою популяризації питань охорони праці, виховання високої культури безпеки праці та безпечного виконання робіт на підприємствах, протягом тижня була проведена низка превентивних заходів.

    Так, наприклад, 30 січня 2017 року була проведена нарада у ТОВ «Торговий дім «Українські смоли» (м.Рубіжне) за темою: «Аналіз нещасних випадків в хімічній галузі за 2015-2016 рр. Виконання заходів з попередження настання нещасних випадків».

    Під час наради було оприлюднена інформація про стан та попередження травматизму. З метою попередження травматизму з присутніми були також розглянуті «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» (НПАОП 0.00-7.11-12), а саме:

-вимоги щодо організації та забезпечення безпеки на робочих місцях;

-вимоги щодо облаштування робочих зон;

-вимоги щодо облаштування невиробничих приміщень;

-вибір безпечних засобів праці;

-вимоги безпечного проведення робіт із застосуванням засобів праці.

    В ході обговорення була звернута увага на те, що на підприємстві повинні бути створені для кожного працівника здорові і безпечні умови праці з метою недопущення нещасних випадків. При цьому необхідно дотримуватись таких основних принципів:

- виключення небезпек, якщо це є можливим і реальним;

- обмеження небезпек, яких уникнути неможливо;

- усунення небезпек у їх першоджерелах, виключення або максимальне обмеження впливу небезпечних і шкідливих виробничих чинників;

- забезпечення пріоритету колективних засобів захисту над індивідуальними;

- врахування людського фактора, зокрема під час вибору засобів виробництва, технології, організації праці, устаткування робочих місць тощо.

    Працівники були проінформовані щодо необхідності своєчасного проведення інструктажу щодо дій, необхідних у разі виникнення на підприємстві аварійних ситуацій, пов'язаних з безпосередньою загрозою для їх життя і здоров'я, та про вжиття в таких випадках запобіжних і захисних заходів. Також була звернута увага на обов'язки керівництва підприємства по втіленню заходів по створенню безпечних умов праці відповідно з вимогами Закону України «Про охорону праці». Цей та інші подібні заходи дали змогу представникам підприємств оновити та доповнити свої знання з безпечного ведення робіт та поставити цікавлячи їх питання з охорони праці фахівцям ГУ Держпраці у Луганській області.

Прочитано 505 раз Последнее изменение П'ятница, 03 Лютий 2017 08:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация