Искать


 

Четвер, 02 Лютий 2017 12:17

Фахівці ГУ Держпраці провели лекцію на ПрАТ «ЛИНІК»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели лекцію на ПрАТ «ЛИНІК»

    31 січня 2017 року інспекторським складом ГУ Держпраці у Луганській області, відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму разом з інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості було прочитано лекцію на тему: «Розслідування та облік нещасних випадків і аварій на виробництві комісією підприємства» співробітникам відділу охорони праці ПрАТ «ЛИНІК».

     В ході проведення заходу була надана інформація щодо стану травматизму по Україні та зокрема в Луганській області, окремо були розглянуті нещасні випадки, що сталися у минолому році у хімічній галузі. Надані розяснення вимог та сфери дії «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року №1232.

    Особливу увагу було приділено необхідності дотримання встановлених термінів надання повідомлення про нещасний випадок, визначення ступіні тяжкості травми, складу комісії з проведення розслідування, алгоритм дій у разі настання нещасного випадку та у ході проведення розслідування нещасного випадку. Було зосереджено увагу присутніх на визначенні причин настання нещасного випадку, вимогах до складу матеріалів, оформлення розділів акту Н – 5.

Прочитано 525 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация