Искать


 

Четвер, 02 Лютий 2017 09:08

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд нарад, консультацій та організовано засідання Громадської Ради

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд нарад, консультацій та організовано засідання Громадської Ради

    На минулому тижні – з 23 по 27 січня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 10 нарад:

    24 січня проведено одразу чотири наради:

- щодо дотримання правил безпеки при виконанні робіт на висоті у ТОВ «Мікротерм» (м. Сєвєродонецьк);

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТОВ «ЛАТЕСТ» (м. Сєвєродонецьк);

- щодо дотримання правил охорони праці на автомобільному транспорті (вимоги до приміщення для технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів) у ТОВ «ЛАТЕСТ» (м. Сєвєродонецьк);

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТДВ «Попаснянський ВРЗ».

     25 січня провели нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у Лисичанський РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання».

    26 січня провели нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ДТЕК «Луганская ТЭС», нараду щодо дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ТОВ «Теплоспецкомплект» (м. Северодонецьк) та нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ПрАТ «Северодонецьке НВО «Імпульс».

   27 січня провели нараду щодо дотримання правил безпеки під час     виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання у ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика» (м. Сєвєродонецьк) та нараду щодо правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт у ТОВ «Машремприбор» (м. Северодонецьк).

    Зазначені наради оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Також фахівцями відділу за звітній період надано п’ять консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

    23 січня – працівникам ТДВ «Попаснянський ВРЗ» на тему: «Перевірки знань з питань охорони праці (електробезпека)».

     25 січня – працівникам ТОВ «Листрансмаш» м. Лисичанськ на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці», працівникам ТОВ «ЛАТЄСТ» м. Сєвєродонецьк на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки» і працівникам ТОВ «Мікротерм» м. Сєвєродонецьк на тему: «Щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

    26 січня – працівникам ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика» м. Сєвєродонецьк на тему: «Щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

     Окрім зазначених превентивних заходів, фахівцями відділу 26 січня проведено засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі при Головному управлінні Держпраці у Луганській області.

    В нараді прийняли участь посадові особи ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод», ТОВ «Листрансмаш» та головні державні інспектора відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні.

     На черговому засіданні Ради, її учасники, підсумовуючи роботу у 2016 році, розглянули наступні питання:

    1.Звіт Голови Ради щодо виконання плану роботи Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі за 2016 рік.

       2. Виконання заходів щодо підготовки роботи підприємств у осінньо-зимовий період 2016-2017рр.

       3. Внесення пропозицій щодо розробки та затвердження плану роботи Громадської Ради на 2017 рік.

    4. Стан охорони праці та промислової безпеки, аналіз виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної галузі у 2016 році.

      5. Пропозиції щодо внесення змін у склад Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі при Головному управлінні Держпраці у Луганській області.

     Було повідомлено, що в порівнянні з минулим 2015 роком, кількість нещасних випадків в машинобудівної галузі збільшилась на 3 випадка (4 проти 1).

    На засіданні заслухані доповіді, звіти та складено відповідний протокол з прийнятими рішеннями, який направлено до обов’язкового розгляду в Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Дежпраці у Луганській області.

Прочитано 428 раз Последнее изменение Четвер, 02 Лютий 2017 09:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация