Искать


 

Четвер, 02 Лютий 2017 08:33

Інспектори ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи на підприємствах області

    У другій половині січня інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області з метою зменшення випадків травмування працівників підприємств, підвищення існуючого рівня знань з охорони праці, було проведено ряд превентивних заходів на під наглядових підприємствах. А саме:

    23 січня інспектором відділу проведено нараду з працівниками ТОВ «Рубіжанський трубний завод» (м. Рубіжне) по темі: «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

    24 січня інспектором відділу проведено нараду з працівниками ОСББ "Пр. Гвардійський, 48" (м. Сєвєродонецьк) по темі: «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів». Ця ж тема обговорювалась 27 січня з працівниками ОСББ "Новікова 23а" (м. Сєвєродонецьк).

    25 січня інспектором відділу проведено нараду з працівниками ТОВ «Престо» (м. Сєвєродонецьк) по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт у зимовий період».

     26 січня інспекторами відділу проведено одразу три наради:

- з працівниками КП «Біловодськтепло» (смт. Біловодськ) по темі: «Організація безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів».

- з працівниками ТОВ «Промбуд» (м. Рубіжне)   по темі: «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС».        

- з працівниками ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк) по темі: «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів».

    27 січня інспектором відділу проведено нараду з працівниками ОСББ "Новікова 23а" (м. Сєвєродонецьк) по темі: «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів».

    Окрім зазначених нарад, 25 січня інспектором відділу за зверненням представника підприємства та у зв’язку із закінченням 2 етапу практичного навчання робітників ВП «Луганська Теплова Електрична Станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго» (м. Щастя) прийнято участь в роботі комісії з перевірки знань з охорони праці працівників, які виконують роботи підвищенної небезпеки, а також знання нормативних актів за професіями та курсами:

- «газорізальник» - Правила будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском; Правила систем газопосточання; Правила безпеки при виробництві та споживанні продуктів розділення повітря;

- «стропальник» - Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів; Правиа охорони праці при роботі з інструментами та пристроями; Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт;

- «вантажопідіймальні механізми, керовані з полу» - Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів.

   Під час проведення превентивних заходів інспекторами відділу розглядаються на прикладах нещасних випадків, що трапилися на підприємствах, методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особлива увага надається підготовці до особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці.

Прочитано 468 раз Последнее изменение Четвер, 02 Лютий 2017 09:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация