Искать


 

Середа, 01 Лютий 2017 13:10

Фахівцями ГУ Держпраці з 26 січня по 01 лютого 2017 р. проведено ряд семінар-нарад в газовому комплексі

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці з 26 січня по 01 лютого 2017 р. проведено ряд семінар-нарад в газовому комплексі

В зимовий період, коли в побуті та на виробництві активно використовуються газові прилади, вкрай актуальним залишається питання безпеки використання газу. Фахівці відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області протягом тижня  –  з 26 січня по 01 лютого 2017 року провели ряд превентивних заходів на підприємствах області, під час яких звернули увагу присутніх на зазначене питання.                

         Зокрема, семінари-наради були проведені в наступних установах:

          -Проведення семінару, Біловодська селищна рада, смт. Біловодськ, вул. Центральна,  – 4 чол., (Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті).

26.01.2017 лекцію слухали — 4 чоловік

- Біловодська районна рада, смт. Біловодськ, вул. Центральна (Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті).

  31.01.2017 лекцію слухали — 5 чоловік

- Проведення семінару, Проведення семінару, Лозноалександровський СБК, вул. Сонячна 9, (Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків).

  26.01.2017 лекцію слухали — 5 чоловік

- Проведення семінару Фізична особа Підприємець Березовська В.С., (Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті).

31.01.2017 лекцію слухали — 4 чоловік

- Проведення семінару, КЗ Дитячий сад «Катруся»   (Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті).

26.01.2017 лекцію слухали — 4 чоловік

         Під час нарад обговорювались наступні питання:

Заходи безпеки під час опалювального осінньо-зимового періоду.

Виконання заходів  під час опалювального осінньо-зимового періоду.

 Аналіз виробничого травматизму на підприємствах газового господарства;

Безпечна експлуатація та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків;

Правила безпечного користування газовими приладами;

Про небезпеку під час порушення правил користування газовими приладами на підприємствах та у побуті;

Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, як наслідок знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

26 січня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі  організував  семінар з робітниками дитячого саду КП «Катруся » на якому були розглянути такі питання як  Вимоги правил безпеки систем газопостачання, а також  заходи з профілактики виробничого  травматизму на підприємстві . Основи безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів; наслідки несвоєчасного і не якісного технічного обслуговування газового обладнання. Приклади  нещасних випадків, що сталися внаслідок особистої необережності потерпілих.

Проводився діалог з працівниками дитячого саду, а саме були запитання щодо технічного обслуговування газових приладі та надання первинної медичної допомоги.

Проведено інструктаж  та  наведені приклади, та роз’яснення щодо локалізації аварійних ситуацій при використанні газу, та надання  первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні .

 На завершенні інспектор відповів на запитання присутніх.

         Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходів надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, як наслідок знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

Прочитано 394 раз Последнее изменение Середа, 01 Лютий 2017 14:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация