Искать


 

Вівторок, 31 Січень 2017 16:43

ГУ Держпраці звітувало про діяльність у 2016 році та визначило напрямки діяльності у 2017-му

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці звітувало про діяльність у 2016 році та визначило напрямки діяльності у 2017-му

    27 січня поточного року в Головному управлінні Держпраці у Луганській області відбулось засідання колегії, присвячене результатам роботи Головного управління у 2016 році, в якому взяли участь представники Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Луганській області, вугільних об’єднань ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля», Громадських рад вугільної та машинобудівної галузей, Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, керівництво та співробітники ГУ Держпраці.

    Звіт про результати роботи Головного управління Держпраці у Луганській області в 2016 році оприлюднив начальник Головного управління, який акцентував увагу на першочергових завданнях:

- зменшення заборгованості із виплати заробітної плати в області,

- легалізація найманої праці;

- зниження рівня виробничого травматизму.

    Також було наголошено на необхідності удосконалення працівниками Головного управління якості виконання покладених обов’язків, як в частині проведення превентивних заходів, так і при проведенні позапланових перевірок.

    Співробітників ГУ Держпраці було закликано до продовження активної превентивної діяльності, посилення профілактичних заходів, активізації пропагандистської та роз’яснювальної роботи щодо зниження рівня виробничого травматизму, поліпшення стану промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, підвищення якості проведення навчання та інструктажів з питань безпечного виконання робіт з підвищеною небезпекою.

    Керівники структурних підрозділів Головного управління підвели підсумки діяльності у 2016 році управлінь, що входять до складу ГУ Держпраці.

    За результатами засідання колегії вирішино, що основні завдання, визначені Держпрацею на 2016 рік, Головним управлінням виконано. Визначено пріоритетні напрямки діяльності Головного управління на 2017 рік. Висловлені на засіданні колегії зауваження, пропозиції та побажання опрацьовуються і будуть внесені до рішення колегії Головного управління.

 

Прочитано 528 раз Последнее изменение Середа, 01 Лютий 2017 08:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация