Искать


 

Вівторок, 31 Січень 2017 11:46

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо запобігання корупції

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо запобігання корупції

    Головне управління Держпраці у Луганській області продовжує активну превентивну діяльність із запобігання можливих корупційних правопорушень у своїх структурних підрозділах.

    Зокрема, 27 січня 2017р. головний спеціаліст з питань протидії корупції ГУ Держпраці провів семінар щодо запобігання корупційних правопорушень, учасниками якого стали інспектори Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки.

    Під час заходу присутні обговорили основні статті Закону України «Про запобігання корупції», які пов’язані із особливостями роботи державних службовців. Зокрема, розглядались наступні питання:              

- терміни, визначені ст..1 Закону;

- документи, якими регулюються відносини, що виникають у сфері запобігання корупції згідно ст..2 Закону;

- суб’єкти, на яких поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції» ст.. 3 Закону;

- обмеження спільної роботи близьких осіб (відповідно до ст.27 Закону). Було зазначено, що держслужбовці не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам;

- інші.

    Присутнім було роз’яснено що таке корупційні правопорушення та яка відповідальність настає за їх скоєння. Також увагу присутніх було акцентовано на особливостях подання електронних декларацій державними службовцями. Наприкінці заходу головний спеціаліст з питань протидії корупції детальніше зупинився на тих аспектах Закону, щодо яких у присутніх виникли питання.

    Нагадаємо, Головним управлінням Держпраці вже проведена низка подібних заходів, зокрема, подібний семінар нещодавно – 16 січня, було проведено із інспекторами Управління гірничого нагляду.

Прочитано 565 раз Последнее изменение Четвер, 02 Березень 2017 07:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация