Искать


 

Понеділок, 30 Січень 2017 12:49

ГУ Держпраці завершило розслідування нещасного випадку

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці завершило розслідування нещасного випадку

    В середині січня завершила роботу спеціальна комісія з розслідування нещасного випадку, що стався 01 грудня 2016 року у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Перше хімічне об’єднання» у м. Рубіжне.

    Нещасний випадок стався під час підготовки до ізолювальних робіт паропроводу обігріву змійовика на майданчику обслуговування сховища розплавленої сірки.

    Проходячи біля люка сховища розплавленої сірки, де був на передодні демонтований змійовик, свідків слюсар – ремонтник В. спотикнувся, втратив рівновагу і впав на лист оцинкованого металу, яким був накритий люк сховища.

    Лист під вагою потерпілого прогнувся і слюсар – ремонтник В. разом з листом впав в сховище розплавленої сірки, внаслідок чого отримав термохімічні опіки обличчя, шиї, кінцівок до 30%.

     За результатами проведеного спеціального розслідування встановлено, що причинами нещасного випадку стали, у тому числі:

- експлуатація сховища розплавленої сірки з демонтованим змієвиком, без герметизації відкритого люка;

-  не забезпечення безаварійної, надійної і безпечної роботи всіх видів устаткування, їх правильної експлуатації, своєчасного і якісного технічного обслуговування, ремонту і модернізації, безпечної роботи всіх комунікацій, вентиляційних і протипожежних установок відповідно до вимог стандартів, правил і норм охорони праці;

- не здійснення контролю за технічним станом, справністю, правильною і безпечною експлуатацією обладнання;

- не організовано видачу нарядів-допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою, вогневих і газонебезпечних робіт, контроль за їх безпечним проведенням в відповідності з вимогами безпеки.

    Спеціальна комісія визначила посадових осіб, дії або бездіяльність яких призвели до нещасного випадку.

    Відповідно до заяви від ТОВ «Перше хімічне об’єднання» про здійснення позапланової перевірки з метою виявлення недоліків для попередження виробничого травматизму працівниками управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки була проведена позапланова перевірка стану промислової безпеки та охорони праці.

     В ході позапланової перевірки було складено акт, керівнику підприємства видано припис про усунення виявлених порушень. По фактам виявлених порушень нормативно-правових актів з охорони праці складені протоколи про адміністративне правопорушення на керівника та трьох посадових осіб підприємства. Складено подання на керівника підприємства щодо відповідності займаній посаді механіка підприємства та начальника дільниці виробництва сірчаної кислоти і її солей ТОВ ««Перше хімічне об’єднання».        

Прочитано 368 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация