Искать


 

Четвер, 26 Січень 2017 09:14

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме:

    17 січня проведено 4 наради:

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»;

- щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві ТОВ «Телсис», м. Сєвєродонецьк;

- щодо дотримання суб’єктами господарювання металургійної галузі вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації технологічного устаткування в розділі загальні вимоги щодо створення безпечних умов праці у ТОВ «МКЧ – МЕТАЛОСНАБ», м. Рубіжне;

- щодо правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ТОВ «Техмашпром», м. Лисичанськ.

    18 січня проведено 1 нарада – щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у Луганської філії ДП «Региональні електричні мережі», м. Лисичанськ.

    19 січня проведено 3 наради:          

- щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві ТОВ «Втормет плюс» м. Сєвєродонецьк;

- щодо розслідування та ведення обліку нещасних випадків у ПП «Медиана», м. Лисичанськ,

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у Кремінський РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання»;

- нараду щодо дотримання суб’єктами господарювання металургійної галузі вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації технологічного устаткування в розділі загальні вимоги щодо створення безпечних умов праці у ПП «Інтер Мет» м. Рубіжне.

    20 січня проведено дві наради:

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТОВ «Великий шовковий шлях», м. Лисичанськ;

- щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ «Листрансмаш , м. Лисичанськ.

    Зазначені наради оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради. Також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Окрім зазначених нарад, фахівцями відділу за зверненнями представників підприємств надано 6 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

    16 січня надано дві консультації:

- працівникам ТОВ «МКЧ – МЕТАЛОСНАБ» (м. Рубіжне) на тему: «Вимоги нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації технологічного устаткування в металургійної галузі»;

- працівникам ТОВ «Плано» (м. Лисичанськ) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».

    18 січня надано три консультації:

- працівникам ТОВ «Техмашпром» (м. Лисичанськ) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці»,

- працівникам ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки»;

- працівникам ТОВ «НВП Телсис» (м. Сєвєродонецьк) на тему «Щодо охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

    20 січня надано одну консультацію – працівникам ТОВ «Втормет Плюс» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Щодо охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

    Під час проведення нарад та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Завдяки проведенню подібних заходів співробітники установ та підприємств області мають змогу оновити та доповнити свої знання з охорони парці та отримати компетентні відповіді на свої запитання від фахівців ГУ Держпраці у Луганській області.

Прочитано 356 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация