Искать


 

Вівторок, 24 Січень 2017 16:37

За сприяння ГУ Держпраці у Лисичанську відбувся семінар для суб'єктів господарювання

Оцените материал
(1 Голосовать)

За сприяння ГУ Держпраці у Лисичанську відбувся семінар для суб'єктів господарювання

    Зважаючи на активне реформування законодавства в Україні, у суб’єктів господарювання часто з’являються питання до органів влади. Останні не залишаються осторонь і охоче йдуть на діалог з громадою. Однією з форм таких діалогів є надання консультацій, проведення лекцій та семінарів.

    Подібний захід відбувся у м. Лисичанську 24 січня 2017р. За сприяння фахівців Головного управління Держпраці у Луганській області та Лисичанського міського центру зайнятості, співробітники Державної податкової інспекції в м. Лисичанську організували семінар на тему «Зміни податкового законодавства з 01.01.17. Декларування доходів громадян за 2016 рік.», який пройшов у актовій залі ДПІ м. Лисичанська.

    Окрім питань, безпосередньо пов’язаних із темою заходу, його учасники заслухали доповідь на тему «Оплата праці та ризики неоформлених трудових відносин», яку оприлюднила фахівець Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області.

    Під час цього виступу присутнім були висвітлені два основні питання:

- оплата праці на виконання Закону України від 06.12.2016 р. N 1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України;

- ризики неоформлених трудових відносин.

    Їх актуальність та акцентування уваги присутніх на найважливіших аспектах цих питань викликали в залі не меншу зацікавленість, ніж інші теми семінару. Відповідаючи на різноманітні питання слухачів, пов’язаних із темою виступу, фахівець ГУ Держпраці більш детально роз’яснила аспекти оплати праці та ризиків неоформлених трудових відносин, з яких виникли питання.

Прочитано 404 раз Последнее изменение Середа, 25 Січень 2017 06:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация