Искать


 

Четвер, 19 Січень 2017 08:50

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду у ТОВ «НВП «Зоря»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду у ТОВ «НВП «Зоря»

   Відділом державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги працівників до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах хімічної та целюлозно-паперової галузей виробництва з початку місяця проведена низка превентивних заходів.

   Зокрема, проведено розширену нараду за темою «Аналіз нещасних випадків в галузі. Виконання заходів з попередження настання нещасних випадків на підприємствах за 2015-2016рр.» у ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» (м. Рубіжне). На нараді були присутні працівники ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» та спорідненого підприємства ТОВ «Перше хімічне об’єднання», - всього 33 особи підприємств.

   Нагадаємо, що за 2016 рік сталося 18 нещасних випадків, зареєстрованих по відділу державного нагляду в хімічній промисловості, з них 3 зі смертельними наслідками, а саме:

- в хімічній промисловості - 2 випадки, які сталися на ПрАТ «Регенерат» (м. Лисичанськ) і на ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» (м. Рубіжне);

- у водопровідно-каналізаційному господарстві – 1 нещасний випадок із смертельним наслідком, що стався на ВП «Світлічанський департамент КП «Попаснянський районний водоканал» (смт. Тошківка).

   Із 18 випадків 2 сталися з тяжкими наслідками – обидва на ТОВ «Перше хімічне об'єднання» (м. Рубіжне).

   Представники підприємств-учасників наради в свою чергу довели до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму, виконання заходів по недопущенню настання нещасних випадків та шляхи їх попередження. Так, на ТОВ «НВП «Зоря» з 2-х нещасних випадків – 1 стався по особистій необережності потерпілого (загальний травматизм) та 1 з причини невиконання потерпілим своїх посадових обов'язків (із смертельним наслідком). На ТОВ «Перше хімічне об'єднання» з 2-х випадків (із тяжкими наслідками) 1 стався внаслідок недосконалості технологічного процесу, а 2-й – внаслідок незадовільного технічного стану засобів виробництва.

IMG 3396

   За результатами нарад, враховуючи нагальність вказаної теми наради, було вирішено розробити додаткові заходи з попередження травмування працівників, а саме: підвищити існуючій рівень стану охорони праці на підприємствах, дотримуватися своєчасного проведення інструктажів з охорони праці, навчання персоналу, залученого до робіт з підвищеною небезпекою, здійснювати постійний моніторинг за станом ЗІЗ та колективного захисту працівників, працівникам підприємств, що виконують роботи підвищеної небезпеки, підвищити увагу, обережність і відповідальність при виконанні даних видів робіт та ін.

Прочитано 439 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация